Taylan YILDIRIM

Cadde üstünde yer alan basit bir gel geç mağazası gibi değil de, caddenin bir arka sokağında, bilenin gittiği, gidenin kolayca çıkamadığı, müdavimi olduğu butik bir dükkan gibi bu site.

Ayşe YÜRÜK

Zeynep hanım çok teşekkür ederim. Çok iyi yetişmiş, öğrenmeye açık, olumlu, kararlı, yılmayan ve çok da başarılı bir genç olarak tanıdım sizi. Hikayenizi de çok güzel anlatmıştınız. Yolunuz açık olsun. Sevgiler.

Bilal TUNÇ

Türk insanımızın güzel bir özelliği var, yeni alınan bir bulaşık ya da çamaşır makinasının kullanım kılavuzunu okumadan deneme yanılma ile öğrenir, birkaç parçasını kırar sonra öğrenir ve de pahallıya mal olan bu öğrenme çok kalıcı olur. Ancak hayatta bu deneme yanılma ile öğrenme çok pahallıya mal olur. Öyle birkaç parça değişimine benzemez. İşte bu noktada siz ve sizin gibi insanlar devreye girmeli. 1980-90 arası doğumluların böyle imkanları olmadı. Hep acı, hep kaybedilmiş sınavlar, mülakatlar, işe alımlar… Sıra geldi 1990-2000 doğumlulara. Onlar sizden öğrensinler: Mülakatta ( Will Smith -Umudunu Kaybetme- gibi ) insanları etkilesinler, iş görüşmesinde karşısındakini nezaket kurallarıyla etkilesinler. Sonuç olarak hayatın kullanma kılavuzunu (desteklerinizle) okumayı öğrensinler. Askı uygulamasına 1. sıradan girmek de bana nasip oldu, ne mutlu bana! Bayrak sırası kimde acaba ?

Büşra TAŞDEMİR

…Herkesin sizi tanımasını sizden bir şey öğrenmesini isterim…

Prof. Dr. H. Yavuz EMEKLİER

Sevgili Zeynep, seni tebrik ediyorum. Bir Alman atasözü der ki “Yazmak zordur, o halde ilk kelimeyi yaz da kurtul!” . Maşallah siz çoktan kurtulmuşsunuz. Selam ve sevgilerimle!

%d blogcu bunu beğendi: